Jazyk: Český

O značce Petvita

Petvita je značka krmiva pro psy a kočky, která je výsledkem několikaletého výzkumu. Travíme každodenní život se zvířaty, a proto Vám nabizíme ta nejlepší nutriční řešení.

Perfektní krmivo bylo tvořeno během let

Již dlouhou dobu jsme hledali pro své mazlíčky krmivo, které by vyhovovalo našim velmi vysokým požadavkům. Krmivo, jehož složení by spojovalo všechny nejlepší produkty používané po celém světě.

Perfektní krmivo bylo tvořeno během let. Při testování různých produktů, hledali jsme krmivo s vysokým obsahem masa a jasně definovaným zdrojem bílkovin, krmivo celostní, které je vytvořeno na základě výhradně přírodních surovin.

Naši domácí mazlíčci jsou masožravci, takže je důležité, aby krmivo neobsahovalo žádné obilí. Součet zkušeností a detailních očekávání nás vedl k vytvoření krmiva, které splňuje očekávání všech majitelů mazlíčků, takto vznikla PETVITA.

Recept ideálního krmiva je připraven tak, aby neobsahoval dochucovadla. Petvita obsahuje pouze přírodní chutě, takže psi a kočky ji instinktivně touží.
Dodatečně vyměnili jsme sacharidy na ovoce a zeleninu s nízkým glykemickým indexem. Výrobky s vysokým obsahem IG způsobují uvolňování velkého množství inzulíny. Krmivo Petvita bylo vytvoreno aby Váš mazlíček byl dostatečně vyživován a nebyl v nebezpečí obezity.
 
Ideální strava neobsahuje umělé přísady. Krmivo Petvita je vynikajícím zdrojem bílkovin, obsahuje nejvyšší kvality přírodní antioxidanty, omega-3, zinek, aminokyseliny a přírodní prebiotika.

Velmi důležité při krmení psů a koček jsou makroelementy vápník a fosfor. Prioritou při tvorbě krmiv Petvita, je pro nás udržovat vhodný poměr vápníku k fosforu.

Když dáváte svému mazlíčkovi krmivo Petvita, můžete být si jistí, že nepovede ho k nerovnováze mezi těmito prvky, což mohlo by způsobit odvápnění kostí, křehkost, slabost nebo nadměrnou kalcinózu, které by mohly zpomalovat růst organismu.

Krmivo Petvita nelze srovnávat s žádným jiným výrobcem krmiv pro psy a kočky. Naše různorodost, obsah masa až do výše 60%, obsah skutečně čerstvých, místních surovin dodaných v jejich přirozené formě, dokonale odrážejí zdravou výživu našich čtyřnohých přátel.

Pokročilý technologický proces, umožnil vytvoření dokonale vyvážené stravy, která dosáhla první místo v testech chuti.

P
Pure meat - only local sourced
E
Energy - for every day
T
Nejvyšší kvalita. Spokojenost zaručena.
V
Vitality. Life force
I
Immunity in each kibble
T
Totally natural. Only the finest ingredients
A
Neobsahuje žádné přísady - přirozeně chutná

Naši domácí mazlíčci jsou masožravci, takže je důležité, aby strava neobsahovala zrna

Výhody krmiva PETVITA

  • Neobsahuje lepek
  • Podpora pro trávicí soustavu
  • Zvýšení odolnosti
  • Vůně těla zvířete
  • Vysoký obsah masa
  • Podpora pro kosti a svaly
  • Omega 3 a 6
  • Lesklá srst

Vyberte si tu správnou stravu pro Vašeho mazlíčka

Víme, jak důležitá je správná výživa našich čtyřnohých přátel. Vyberte si krmiva Petvita, která pochází pouze z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality.

Více