Jazyk: Český

PETVITA - mokré krmivo v plechovce !

PETVITA v krabici je řada mimořádně mokré krmivo pro psy, s nejvyšší kvality Ultra Premium. Jejich jedinečná chuť a lákavé aroma, které potěší i ty nejnáročnější milovníky psů. Perfektně propracovaný recept kombinuje Petvita byly přesně na míru podle věku a potřebám psů, že jim dává záruku zdravé výživy. Velmi vysoká, a to až do výše 70% masa a živočišných produktů v kombinaci s pečlivě vybraných součástí závodu, zajištění svého psa dobře vyvážené a výživné jídlo každý den. Karma Petvita zcela pokrýt denní výživové požadavky na psa, přičemž bude podporovat činnost celého organismu. Plně přírodní, neobsahuje žádné umělé přísady. Varianty bez obilovin, které jsou ideální pro alergiky a zvířat s citlivým zažíváním. Správné psí výživa je zásadní v každé fázi svého života, a proto je důležité, aby mu jen to nejlepší kvalitu, osvědčenou karmu. Správně vyvážená strava, bohatá na bílkoviny a esenciální živiny poskytnout svého psa zdraví, výrazně prodlužuje jeho životnost.

PETVITA Adult Lamb

PETVITA Adult Lamb

Kompletní, mokré krmivo PETVITA Holistic Adult Lamb je výrobek nejvyšší Ultra Premium. Plně pokrývá denní nutriční požadavek psa, poskytuje mu vitaminy a minerální látky nezbytné pro zachování normálního provozu těla. Velmi vysoký obsah masa a živočišných produktů (70%) je velmi bohatým zdrojem vysoce stravitelných bílkovin. Kromě toho je přívodní obsažené v mrkvi upravuje střevní aktivně podporují trávení. Heřmánek působí proti křečím, které zabrání vzniku žaludečních potížích. Vitamin A má pozitivní vliv na zrak, a vitamin D3 blahodárný vliv na nervovou soustavu a svalů (včetně srdečního svalu). Zcela přirozené potravy PETVITA Adult Lamb je nejlepším řešením pro krmení pro dospělé psy všech dob. Varianty bez obilovin, které jsou ideální pro alergiky a zvířat s citlivým zažíváním.

Denní dávka
Hmotnost psa (kg) g/den
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • Bezobilninové
 • Maso a produkty živočišného původu ≥70%
 • Živočišné bílkoviny ≥90%
 • Obsahuje vitamín A a D3
 • Zinek má pozitivní vliv na srst a kůži
 • Neobsahuje GMO
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s jehněčím masem a mrkví.
Složení:
maso a produkty živočišného původu 70% (38% vepřového masa, 15% drůbež, 10% jehněčí maso, hovězí maso 6%), zelenina (mrkev 5%) , minerální látky, tuky a oleje (slunečnicový olej 0,2%) produkty rostlinného původu (heřmánek 0,01%). Analytické složky: Energetická hodnota / 100g 155kcal (647kJ), surový protein 14%, oleje a tuky 8,5%, popel 2,5%, vláknina 0,8%, vlhkost 67%. Doplňky / 1kg: nutriční doplňkové látky: zinek (oxid zinečnatý, monohydrát síranu zinečnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamin D3 319 IU. Krmení: viz tabulka. Doporučuje se krmit psa dvakrát denně měřenými porcemi. Uvedená množství jsou pouze orientační. Individuální přizpůsobte krmení podle plemene, věku, pohlaví, aktivity, fyzickému stavu a teplotě okolí. Před podáváním nechte produkt dosáhnout pokojovou teplotu. Krmivo se podává při teplotě místnosti.

PETVITA Adult Veal

PETVITA Adult Veal

PETVITA Adult s telecím masem a mrkví je velmi výživné krmivo, které poskytuje miláčkovi všechny živiny potřebné v každodenní stravě. Jako výrobek nejvyšší kvality Ultra Premium, krmivo PETVITA zaručuje zdravou výživu a pečuje o celé tělo vašeho psa. Díky velmi vysokému obsahu masa a živočišných produktů (70%), je velmi bohatým zdrojem vysoce stravitelných bílkovin. Díky pečlivě vybraným složky rostlinného původu, krmivo PETVITA je perfektně vyvážené. Krmivo PETVITA Adult s telecím masem a mrkví obsahuje minerály a vitamíny (včetně vitamin A a vitamin D3), takže nejen pečuje o zrak psa, ale také poskytuje krásnou, lesklou srst a zdravou kůži. PETVITA je jednotka v testech chuti.

Denní dávka
Hmotnost psa (kg) g/den
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • Bezobilninové
 • Maso a produkty živočišného původu ≥70%
 • Živočišné bílkoviny ≥90%
 • Obsahuje vitamín A a D3
 • Zinek má pozitivní vliv na srst a kůži
 • Neobsahuje GMO
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s telecím masem a mrkví.
Složení:
maso a produkty živočišného původu 70% (38% vepřového masa, 15% drůbež, 10% telecí maso, hovězí maso 6%), zelenina (mrkev 5%) , minerální látky, tuky a oleje (slunečnicový olej 0,2%) produkty rostlinného původu (heřmánek 0,2%). Analytické složky: Energetická hodnota / 100g 155kcal (647kJ), surový protein 14%, oleje a tuky 8,5%, popel 2,5%, vláknina 0,8%, vlhkost 67%. Doplňky / 1kg: nutriční doplňkové látky: zinek (oxid zinečnatý, monohydrát síranu zinečnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamin D3 319 IU. Krmení: viz tabulka. Doporučuje se krmit psa dvakrát denně měřenými porcemi. Uvedená množství jsou pouze orientační. Individuální přizpůsobte krmení podle plemene, věku, pohlaví, aktivity, fyzickému stavu a teplotě okolí. Před podáváním nechte produkt dosáhnout pokojovou teplotu. Krmivo se podává při teplotě místnosti.

PETVITA Junior Turkey

PETVITA Junior Turkey

Kompletní, Obilné bez možnosti konzervy PETVITA Junior krocan a brambory je jedinečný nutriční řešení, jehož receptura byla vyvinuta speciálně pro speciální potřeby štěňat všech plemen. Období růstu je v životě každého psa velmi důležité a vhodně vyvážená strava hraje klíčovou roli tentokrát. Díky velmi vysokému obsahu masa a živočišných produktů (70%) vlhkého krmivo pro štěňata PETVITA je bohatým zdrojem bílkovin, který je nezbytný pro správný vývoj těla psa. Je to nejlepší kvalita masa, v kombinaci s dokonale sladěnými komponenty zeleniny, zaručuje zdravé, dobře vyvážené stravy. Karma celostní PETVITA obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, takže zajišťuje nejen zdravou stravu, ale také podporuje práci celku, psího těla. Je to bezzbożowy produkt, ideální pro alergiky a zvířat s citlivým žaludkem. S přesnými leštěný receptů PETVITA bylo oceněno mnoha znalci psa, získává první místo v chutnosti testů.

Denní dávka
Hmotnost psa (kg) g/den
1 140
2 240
3 330
5 475
7 610
10 800
 • Bezobilninové
 • Maso a produkty živočišného původu ≥70%
 • Živočišné bílkoviny ≥90%
 • Vitamín D3 podporuje klouby a kostru
 • Vitamín A poskytuje zdravý zrak
 • Neobsahuje GMO
Kompletní krmivo pro mladé psy všech plemen krocan a brambory.
Složení:
maso a produkty živočišného původu 70% (37% vepřového masa, 16% drůbež, 6% hovězí maso, 10% krůtí maso), zelenina (brambory 5%), minerální látky, tuky a oleje (slunečnicový olej 1,5% ) produkty rostlinného původu (bazalka 0,01%). Analytické složky: Energetická hodnota / 100g: 148kcal (619kJ), surový protein 14%, oleje a tuky 7,5%, popel 2,6%, vláknina 0,6%, vlhkost 68%. Doplňky / 1kg: nutriční doplňkové látky: Vitamín A 2340 IU; Vitamin D3 319 IU, Vitamín E (acetát, all-rac-alfa-tokoferol) 22,5mg, vitamín B1 (thiamin mononitrát) 27mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát) 75mg, mangan (oxidu manganu, monohydrát síranu manganatého) 14mg, jód (jodid draselný) 0,7mg. Krmení: viz tabulka. Doporučuje se krmit psa dvakrát denně. Uvedená množství jsou pouze orientační. Individuální přizpůsobte krmení podle plemene, věku, pohlaví, aktivity, fyzickému stavu a teplotě okolí. Před podáváním nechte produkt dosáhnout pokojovou teplotu. Krmivo se podává při teplotě místnosti.

PETVITA Light Chicken

PETVITA Light Chicken

Kompletní mokré jídlo celostní PETVITA Light s kuřecím masem a mrkví je výrobek nejvyšší Ultra Premium, jehož recept byl vyvinut speciálně pro psy všech plemen mají sklon k nadváze. Díky velmi vysokému podílu masa a živočišných produktů (66%) je velmi bohatým zdrojem bílkovin, které poskytují svého psa NERGY pro společné činnosti, což umožňuje snížit a udržet normální tělesnou hmotnost. Kombinuje nejlepší druhy masa s dobře vybraných rostlinných složek zajistí vašemu psovi dokonale vyváženou stravu, zcela pokrývají denní výživové požadavky. Obohacené mrkev přirozeně regulují trávicí procesy, heřmánkový křečím pracuje, aby se zabránilo vzniku různých onemocnění gastrointestinálního traktu. PETVITA Light obsahuje navíc vitaminy a minerály, které mají přímý vliv na udržení správné fungování organismu. Je to díky srst vašeho domácího mazlíčka stane lesklé a lesklé, a jeho blaho dát všechny členy domácnosti.

Denní dávka
Hmotnost psa (kg) g/den
3 253
5 370
10 630
15 850
20 1060
30 1440
 • Bezobilninové
 • Maso a produkty živočišného původu ≥70%
 • Živočišné bílkoviny ≥90%
 • Zinek má pozitivní vliv na srst a kůži
 • Vitamín D3 podporuje klouby a kostru
 • Neobsahuje GMO
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s kuřecím masem a mrkví.
Složení:
maso a produkty živočišného původu 66% (46% drůbež, kuřecí filé 10%, hovězí maso 16%, telecí maso 4%), zelenina (mrkev 6%) , minerální látky, tuky a oleje, produkty rostlinného původu (heřmánek 0,2%).
Analytické složky: Energetická hodnota / 100g 98kcal (412kJ), surový protein 12%, oleje a tuky 3%, popel 2,5%, vláknina 0,7%, vlhkost 75%. Doplňky / 1kg: nutriční doplňkové látky: zinek (oxid zinečnatý, monohydrát síranu zinečnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamin D3 319 IU. Krmení: viz tabulka. Doporučuje se krmit psa dvakrát denně měřenými porcemi. Uvedená množství jsou pouze orientační. Individuální přizpůsobte krmení podle plemene, věku, pohlaví, aktivity, fyzickému stavu a teplotě okolí. Před podáváním nechte produkt dosáhnout pokojovou teplotu. Krmivo se podává při teplotě místnosti.

PETVITA Senior Trout

PETVITA Senior Trout

Psi senioři mají speciální dietní požadavky. Speciálně pro ně, oni vytvářejí jedinečný, celostní mokré jídlo PETVITA Senior. Zcela přírodní, připraveny výhradně s nejlepší kvalitou masa a rostlinných složek, aby se vaše zvířátko v dobrém zdravotním stavu, který mu bude líbit pro nadcházející roky. Velmi vysoký obsah aromátů z vepřového a hovězího masa a živočišných produktů (65%), doplněné jemným masem nejčistší pstruha (10%) zaručují váš pes výživné jídlo každý den. Navíc, vzhledem k rostlinných složek, jako je hrášek a mrkev, pet dieta je perfektně vyvážené a činnost trávicího systému kontroly přirozeně. Krmivo PETVITA Senior ananas navíc obsahuje velké množství vitamínů, včetně vitaminu A, D3, vitamínů, vitamín E, a vitamín B, které mají příznivé účinky na oči, kosterní systém a imunitní systém. Kromě toho se naskýtá překrásný a lesklou srst, zatímco brání rychlému stárnutí organismu. Navíc prospěšné stopové prvky, jako je železo, mangan, nebo jod, pozitivní vliv na metabolismus, regulaci a stabilizaci metabolismu.

Denní dávka
Hmotnost psa (kg) g/den
3 280
5 410
10 690
15 930
20 1160
30 1570
 • Bezobilninové
 • Maso a produkty živočišného původu ≥70%
 • Živočišné bílkoviny ≥90%
 • Vitamín D3 podporuje klouby a kostru
 • Vitamín E podporuje imunitní systém
 • Neobsahuje GMO
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen pstruh, hrášek a mrkev.
Složení:
maso a produkty živočišného původu (65%, 41,5% vepřového masa, 16% drůbež, 6% hovězí maso), ryby (pstruh 10%), zelenina (4% mrkev, 4% hrách) vejce a vaječné produkty 3 %, minerální látky, tuky a oleje (lněný olej 0,2%) produkty rostlinného původu (měsíček 0,01%). Analytické složky: surový protein 11%, oleje a tuky 5%, popel 2,5%, vláknina 1%, vlhkost 79%. Doplňky / 1kg: nutriční doplňkové látky: Vitamín A 2340 IU; Vitamin D3 319 IU, Vitamín E (acetát, all-rac-alfa-tokoferol) 22,5mg, vitamín B1 (thiamin mononitrát) 27mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát) 75mg, mangan (oxidu manganu, monohydrát síranu manganatého) 14mg, jód (jodid draselný) 0,7mg. Krmení: viz tabulka. Doporučuje se krmit psa dvakrát denně. Uvedená množství jsou pouze orientační. Individuální přizpůsobte krmení podle plemene, věku, pohlaví, aktivity, fyzickému stavu a teplotě okolí. Před podáváním nechte produkt dosáhnout pokojovou teplotu. Krmivo se podává při teplotě místnosti.

Výhody krmiva PETVITA

 • Neobsahuje lepek
 • Podpora pro trávicí soustavu
 • Zvýšení odolnosti
 • Vůně těla zvířete
 • Vysoký obsah masa
 • Podpora pro kosti a svaly
 • Omega 3 a 6
 • Lesklá srst